Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ciljeta Xhilaga “Mban” Gjoksin

Nuk ka akoma asnjë votë

[28-10-2015]
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ciljeta Xhilaga, ka ndërruar stilin e flokëve, ku dhe po i shkon bukur për shtati.

Ngjyra e bardhë e flokëve e bënë të duket atë shumë seksi, shkruan Indeksonline.

Foto e fundit nga ana e këngëtares, është disi provokative, në të cilin këngëtarja provokon duke mbajtur gjoksin.
 (Indeksonline)Komente 1