A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Çiljeta, Biondja Më Seksi Shqiptare!


Nuk ka akoma asnjë votë

[30-10-2015]
Këngëtarja Çiljeta çdo herë ka bërë eksperimente me stilin e saj. pas biondes seksi ajo është rikthyer edhe me disa poza tejet provokative.

Në fotosesionin e fundit ajo është shfaqur me një stil tejet të veçantë madje kogja “gangsta”. (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018