A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Pas Nora Istrefit, Seksi Çiljeta Provokon Në Të Brendshme


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[02-11-2015]
Një modë e re po hyn në tregun e këngëtareve tona. Kur themi kështu fjalën e kemi për një foto të fundit të këngëtares Çiljeta dhe të një tjetre pothuajse të ngjashme të Norës.

Menjëherë pas Nora Istrefit e cila gjatë ditës së djeshme kishte publikuar një foto të tillë vetëm në të brendshme e mbuluar nga nje rrjetë ngjyrë të kuqe, pothuajse të njejtën gjë ka bërë së fundmi edhe këngëtarja Çiljeta, raporton Indeksonline.
Ajo ka pozuar me fotografin Junxhin Kurti ku është shfaqur vetëm në të brendshme të zeza e mbuluar nga një rrjetë e zezë.

Çili edhe kësaj radhe është kujdesur që të shfaq linjat e saja. (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018