Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Çiljeta - Se Te Dua Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10
zemra ish vetem ate nat
prandaj tu luta rri dhe pak
dhe pse mengjesi po agon
ti mos shko
vetem pa ty dhe kte ver
po ta them edhe nje her

REF..
se te dua
se te dua ty
se te dua
se te dua ty

dallket e detit po i fshi
eshte emri i jot eshte emri i im
nuk mund ta mbys nje dashuri
un dhe ti (2x)

REF..
se te dua
se te dua ty
se te dua
se te dua ty

vetem pa ty dhe kte ver
po ta them edhe nje her

REF..2x
se te dua
se te dua ty
se te dua
se te dua ty


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi
Më Shumë Këngë Nga Çiljeta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet