Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Cima (Rasim Thaqi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  88
 • Emri i Vërtetë:
 • Rasim Thaqi
 • Vendlindja:
 • Vukovc 
 • Mosha:
 • 70 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Cima (Rasim Thaqi) është një këngëtar i njohur. AUTOBIOGRAFI: Një pjesë të fëmijërisë e kam kaluar në fshat, periudhë të cilën e kujtoj me nostalgji. Fshati më mungon shumë dhe jeta në qytet më duket shumë e mërzitshme. Këtu do të flas për fëmijërinë time dhe ju keni rast të dini më shumë për mua. Kam lindur në Llapushnik të Drenicës. Babai Rrustemi dhe nëna Habibja na kanë marue tre djem e dy vajza. Nënës sime i kanë vdekur 5 fëmijë, kur ishin shumë të vegjël - për njërin që i ka vdekë jam g...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dr.Nushi

Valon Buquku

Ergin Brahimi

Valon Rama

Driton Obertinca

Acidi

Ron Rexhi

Edi Krasniqi

Burim Hoxha

Hysni Zeqiri

Tags: Cima, Rasim Thaqi, Rasim Thaci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet