Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cima (Rasim Thaqi) - Oj Iza Fiza

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Iza Fiza".
3. Video është e këngës "Oj Iza Fiza", por nuk këndohet nga Cima (Rasim Thaqi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cima (Rasim Thaqi) - Oj Iza Fiza  (Feat. Dreni Fiza)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

30/05/2010

2010-05-30T18:10:19+00:00Dreni ;
Atë ditë e sot ama çdo sekond
sakt 12 mot ti je pika ime e dopt .
Nga ti shum gjatë kët e fsheha xhan ..
Veç mos t'humbas s'paku dashni t'kam .
Fiza ;
Beso a mos beso nëse do ..
Ti je ajo i vetmi që mungon ..
Nga viti 1999 tjetër plan nuk kam ..
Pos syrit ton ti pëlqej o xhan
Cima ;
Oj iza fiza pasa e sa friza 2x
oj iza fiza aklli neper friza
me ne fund o iza ran do kokrriza
o fiza fuza hajde hajm sakuza

Dreni ;
Atë ditë e sot ama çdo sekond
sakt 12 mot ti je pika ime e dopt .
Nga ti shum gjatë kët e fsheha xhan ..
Veç mos t'humbas s'paku dashni t'kam .
Fiza ;
Beso a mos beso nëse do ..
Ti je ajo i vetmi që mungon ..
Nga viti 1999 tjetër plan nuk kam ..
Pos syrit ton ti pëlqej o xhan
Cima ;
Oj iza fiza pasa e sa friza 2x
oj iza fiza aklli neper friza
me ne fund o iza ran do kokrriza
o fiza fuza hajde hajm sakuza

- e imja je e imja je
- e imja je osht hamamin tapuzin e jemja osht ec
- e jemja je o qka kom gjall e dekun e jemja o loqken ta honksha
- e jemja osht fund .
- o o o pasha qka kom gjall e dekun e jemja je
e jemja je o ta hanksha loqken e jemja je
- qysh e jotja kurr sko me kan e jotja
qifsha hunt
- as e jotja e as e jotja
dren ajde zemra jem kha

Cima ;
Oj iza fiza pasa e sa friza 2x
oj iza fiza aklli neper friza
me ne fund o iza ran do kokrriza
o fiza fuza hajde hajm sakuza


Ky tekst u dërgua nga Fesstim
Më Shumë Këngë Nga Cima (Rasim Thaqi):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet