A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Classic Boys

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Classic Boys është një grup artistësh i njohur. Në Nëntor 2013, Classic Boys marrin pjesë në Kënga Magjike 2013 me këngën "Poltrona Jote Bosh". Në Nëntor 2014, Voltan Prodani & Classic Boys marrin pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Enderronte Te Vallezoje". Një profesor që bashkëpunon me nxënësit e tij. Është ky rasti i Voltan Prodanit dhe grupit “Classic Boys”. Kënga ka ne qender një balerine, së cilës jeta e prerë në mes i ndërpreu ëndrrën për të vallëzuar. Ky krijim u dedikohet të gj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Supernova

5 Plus

Vatra

Night Rappers

Bloody Soldierz

Linda Ne Boten E Cudirave

Kadenca Dhe Naseri

Madd Dogs

R.A.G

Te Vertet


Tags: Classic Boys, Voltan Prodani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019