Më mbaj mend (për 1 muaj)

CliqMe

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  71
BIOGRAFIA: CliqMe është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe reggae. Cliqme, reperi afrikan që njihet për stilin e tij të këndimit afro-shqip, mori famë me bashkëpunimin e tij me Capital T. Ai njihet për performancat e tij në Prishtinë dhe tashmë është edhe pjesë e estradës tonë. Më datë 29 Mars 2018, CliqMe, Capital T & Koach2.0 publikojnë videoklipin "Across The World". Më datë 1 Gusht 2018, Cliqme & Pronto publikojnë videoklipin "Basa Basa (Edhe Ni Shishe)". Më datë 4 Nëntor 2018, CliqMe publikon video...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (7)

18
3
7
2
1
3
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

B-Boy

G.B.M.C.

Xhenty

Viagra

Demir Zena

Gjergj Jorgaqi

Danny Boy

Qamili I Vogel

Osman Shehu

Skender Xhafa

Tags: Cliqme


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet