Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

CliqMe
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  66
Këndon kryesisht: hip-hop reggae

CliqMe është këngëtar i njohur. Cliqme, reperi afrikan që njihet për stilin e tij të këndimit afro-shqip, mori famë me bashkëpunimin e tij me Capital T. Ai njihet për performancat e tij në Prishtinë dhe tashmë është edhe pjesë e estradës tonë.

Më datë 29 Mars 2018, CliqMe, Capital T & Koach2.0 publikojnë videoklipin "Across The World".

Më datë 1 Gusht 2018, Cliqme & Pronto publikojnë videoklipin "Basa Basa (Edhe Ni Shishe)".

Më datë 4 Nëntor 2018, CliqMe publikon videoklipin "Money Again (Pare Prap)", në bashkëpunim me Says'z.

Më datë 28 Dhjetor 2018, Cliqme publikon videoklipin "Parasita Kur U Pamë", në bashkëpunim me Fvme Sene.

Më datë 19 Prill 2019, CliqMe publikon videoklipin "Last Call (Thirrja E Fundit)".

Më datë 7 Korrik 2019, Cliqme publikon videoklipin "Follow Moi".

Më datë 22 Nëntor 2019, Cliqme publikon videoklipin "Pavarsia".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet