Cllevio Serbiano
Cllevio Serbiano

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  75
  • Emri i Vërtetë:
  • Klevjol Ahmeti
  • Vendlindja:
  • Lushnje Shqipëri
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
BIOGRAFIA: Cllevio Serbiano është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Cllevio ka lindur ne Lushnje ne vitin 1986 dhe emrin e vertete e ka Kleviol Ahmeti. Ka jetuar per disa vite ne Bronx, New York, AMERIKË. Aty Cllevio u bashkua me Grupin TBA The Bloody Alboz grupi i kengetarve te njohur si Unikkatil, Don Phenom, Klepto, Kobra. Kleviol njihej gjithashtu edhe me emrin Hudra Aka problemi dhe ka bere disa kenge me reperin Unikkatil. Ai ka bere kenge po ashtu edhe me Presionin, OG043, Ledi Vokshin. Kenga "Ktu apo at...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

T.B.A.

Ish-Anëtar i grupit T.B.A.

Kanali

Youtube

Official Youtube

Instagrami

Zyrtar

Official Instagram

Komente

8 🔥

8 Komente

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Cllevio Serbiano, Cllevio, Klevjol Ahmeti, Hudra Aka Problemi, Kleviol, Hudra

Komente 8