Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cllevio Serbiano - Psaiko 44 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11

Yeah Yeah
Cllevio Serbiano
Remix motherf**ker
44 Psaiko
Ca po thu ti
Ku je ku je pra
I don t see you
Medemek ti
Ti je Loco
Un jam psaiko gango
Radikadal Cllevio Serbiano
Ti ke kishe idhull se un Lucky Luciano
Po kam ngju biznesmen milioner
Ti sje gangster nick name panter
Ti ke gjujt grushta
Un kam ther
Gjuj direkt drejt argumenta
Gjuj thik arme New York patenta
Kinge cdo shtet Mc Gregor prezenca
Ti je me i bukur komplimenta
Do personal hеkur tek pasioni kriminal
Nuk ta gjujta shokun se trimi tfal o budall
Ti je i pasur bravo ishе zero
Familjet tona jane vesh me nero
Shok te varrezat nburg fratellot
Shok me rrebelin kupto ti bello
Ca ca po thu ti
Medemek sme njeh medemek gju ti
Jetnis Dollapi midis Tiranes ta futi
Kur te grabis oren jam hajduti
TGjujten mes Prishtines
Je shok me Ledrin apo qirsi i Dafines
Ca karin di ti per shije te Heroines
Injorant me Konfucin e Kines
Hhhh ca ku je ti
Ku je pra se spo te shoh motherf**ker
Un jam radikal ja ku jam
Kush do me vristet dit per dit Tirane Durres
Qi llapiste
Ajo nuk lihet rruges
Ta kan qi shokt pederastat e kurves
Ke kulturen e punes
Un du dollar te pista tpunes te dhunes
Kartela barona gjuja gjuj do gjuj dhe pa miliona
What phu kampiona tvij me Hyena Panter from Amazona
Cobra ne izolim gjujtsa nga Amerika
Do kallash do gjuj thika tkapi frika
Ti luan zologjik mraft pika
Buzqeshje cinike te fytyra me shenja
Ne hyrje te pallatit do te caj me hyena
Mpelqen stili jeni moderna
Po ti sje me i pasur se Kleopatra Morena
Komplimenta se Enca te iku
Tu qi me Don Phenom e di gjithe publiku
E pranon heshtje gjendje paniku Cllevio Serbiano
Dillinger armiku
Gilletin te koka you dont even know me
I paparashikueshem paramendim kupton ti
Ta prish karrieren ska lidhje zoti
Un te kam lufte do apo zdo ti
Dhimbjet i mbajta dikush do ket funeral deklarata
I shpallur ne kerkim po te afrohet data
Gjuj midis dites mos u ruj nga nata
Gjendje depresioni full medikamente
Po mendoj burg perjet ne kto momente
Elizabeta prokurore inteligjente
Avokati me pa ne sy pa komente
Krimet e renda perplasim aviona
Ca po thu ti e bona
Arsye ekonomike doja miliona
Dosje voluminoze pseudomin barona
Ca di ti masakra e durrsit u vra Mara dhe kater nga gjujtsit
Pedagogun e durrsit 13 muaj lluks te burgu durrsit
Ne gjujm vet sperdorim pagesa
FBI OFL RENEA te banesa
Komunikojme me Sky adresa
Te sofistikume perdit kaloj pengesa
Me pamje nga deti new yorkez huligan
Bronx brooklyn boy 302 tirane
Jam rrit me rrebela Job Done
Ta mbush trupin hekra shootgun
Ti je 86 un 86
Nji brez shoqe te perbashketa
Femren kampione armen te canta
Gjithmone Usain Bolt ne raste te vecanta
Hhh i shpetoj attentatin Viking Hitlerian
Pse po te vjen inati
100 kile Ferrari Buggati
Nji nga exxsat intrigant
Me kan thene se je merzit
Ke te drejte merzitesh
Ti je Rap Star djali asaj bishes
Kur te jesh ne spital nga padroni thike
Mos harro se un jam gjujtsi Amerikes
Cllevio Masoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/11/2020


Cllevio Serbiano - Psaiko 44
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Psaiko 44".
3. Video është e këngës "Psaiko 44", por nuk këndohet nga Cllevio Serbiano.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Masoni:


Komente 0