Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cnerol

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Cnerol është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 14 Shkurt 2018, Cnerol publikon videoklipin "Ajo M'ka Dasht", në bashkëpunim me StepL7K. Më datë 21 Mars 2020, Cnerol publikon videoklipin "Nuk Ka Limite"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

A Link

Dibrano Albsick

Messy OTR

Izzy

Don Ghetto

Berato

Lil Erdi

Ilir Pasha

Kamikazo

Bonton

Tags: Cnerol


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet