Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cobra - Shoqnia (Feat. Rameka & Ec)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

...........................................................
Qe o hawera erdhi kolera
Veq per do repera tash i hupi vlera
Nuk tshaj kot o ty armik
Je tu fol shum veq dreqin plaq
Po thojn qe jom rrugaq po sjom se kurr nrrug srri
Po thojn ndaq .............................
Po une jam 1-sh n'Shqipri
Zdi qa doni dyshoni thoni vllavi jem Loni
Qa doni thoni se ket muzika padyshim mund ta ngoni
Si ma urren muziken kur me qef e ndegjoni
Hajde me dal mfal kaj


Ky tekst u dërgua nga  GazmendCobra
Featuring: Rameka
Publikimi: 30/05/2012


Cobra - Shoqnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqnia".
3. Video është e këngës "Shoqnia", por nuk këndohet nga Cobra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cobra:


Komente 0