Më mbaj mend (për 1 muaj)

The Code - Freedom Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  22

Po te them se dua shum te dominoj
Ne ket lidhje qe me ty po e filloj
Mos e mer perkulje po princip
Ne ket rast dije se jam e pa cip

Sapo zgjohem dua nje mengjes te mire
Mos me fol vec kafe te embel me servir
Pastaj dal un ne qytet me shoqeri
Ti ri ne shtepi

Freedom ne lidhjen ton dua tjet absolute
Freedom nese t'pelqen nese t'pelqen
(Dua t'dominoj)

Ne lokale lukse dua t'frekuentoj
Mos prit ne shtepi te pastroj
Dua kushte si nje mbreteresh
Nese zemer ti do te me kesh

Sapo zgjohem dua nje mengjes te mire
Mos me fol vec kafe te embel me servir
Pastaj dal un ne qytet me shoqeri
Ti ri ne shtepi

Freeedom ne lidhjen ton dua tjet absolute
Freedom nese t'pelqen nese t'pelqen

Ne kte lidhje dua t'dominoj
Ndryshe smndem te te dashuroj

Freedom ne lidhjen ton dua t'jet absolute
Freedom nese t'pelqen nese t'pelqen
(Dua t'dominoj)


The Code - Freedom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Freedom".
3. Video është e këngës "Freedom", por nuk këndohet nga The Code.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga The Code:


Komente 0