A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nexhat Mujovi (Wirusi)

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Nexhat Mujovi (Wirusi) is a very famous songwriter. Nexhat Mujovi kompozitori i madh i këngeve të Elitës. Jeton dhe punon ne Tetovë ku gjindet edhe studjoja e tij ProSound. I shkolluar dhe specializuar ne konservatoret me te dëgjuara të Francës. Ka kompozuar muzike filmash dhe disa kolona zanore për filma shqiptare dhe te huaj....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Elita 5

(Current member)

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Ardian Kastrati

Avni Qahili

Shpëtim Saraçi

Florent Boshnjaku

Alqi Boshnjaku

Gojart Ferati

Dorian Gjoni

Hajg Zaharjan

Palokë Kurti

Bini Nebihu


Tags: Virusi, Wirusi, Nexhat Mujovi, Elita 5

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019