Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Corona

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Corona është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore qytetare. Në vitin 2005, Remi & Corona publikojnë albumin "Live". Më datë 20 Nëntor 2015, Nysret Muçiqi & Corona publikojnë videoklipin "Embelsira Ime". Më datë 12 Gusht 2017, Nysret Muçiqi publikojnë videoklipin "Tre Mije Vjet Me Plis Te Bardhe", në bashkëpunim me Corona....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive (2005)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Grupi Mister

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

E'7

Kadenca Dhe Naseri

Infinit Records

Tempulli G

Asgje Sikur Dielli


Tags: Corona

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet