Më mbaj mend (për 1 muaj)

Craziest

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Craziest është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2016, Carziest lëshoi një këngë me këngtaren Anjeza Branka nga Shqiperia. Titulli i këngës "Ki me ngec". Më datë 21 Janar 2018, Bash & Craziest publikojnë videoklipin "Lock And Load". Craziest dhe Bash vëllezër dhe Craziest është një vit më i vogël. Kënga "Lock And Load" ka qenë gati një vit më parë, por ka qenë në pritje për ta publikuar atë për arsye private. Më datë 25 Tetor 2018, Craziest publikon videoklipin "Hey Mama". Teksti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Underground Mc

A Link

Natra

Bess (Familia Ideale)

Black-Eagle

Dashoni

Grande

Sllimi

P-Life

Dora

Tags: Craziest, Craziest Sylejmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet