Më mbaj mend (për 1 muaj)

Craziest - Hey Mama Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


vers
Floket kaqurela... pyte per emer kjo thet leah? naaaa..aaa
hey mama eja eja... i wanna make you mine tonight...
oo im a badman baby ayee aaaa
afroje qat body ma knej aaaaa
i can be your badman ye aaaaa
i can be your badman yee aaaa..

prechorus
tell me hot mama... if you roll with meee
tell me mama if you wanna roll with me

chorus
X2 hey mama hey mama
tell me if you down like thiss..
hey mama hey mama i can be your badman yea

vers2
dress to impress.. my baby is wearing adidas dress.. nasaa
kur po flet pom doket shum interesant.
shikimin qe po ma jep esht i veqant


prechorus
tell me hot mama... if you roll with meee
tell me mama if you wanna roll with me

chorus
X2 hey mama hey mama
tell me if you down like thiss..
hey mama hey mama i can be your badman yea
Craziest
Publikimi: 25/10/2018
Teksti: Craziest
Video Produksioni: XL Films
Produksioni: Massive Production


Craziest - Hey Mama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hey Mama".
3. Video është e këngës "Hey Mama", por nuk këndohet nga Craziest.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0