Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Top 200

Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  53

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/05/2019

2019-05-14T21:37:21

Kthema zot
Kthema kohen
Dua ta takoj
T'lutem zot
edhe niher dua ta perqafoj
ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru
ti them se ende e du
dhe me shum e du...x2


Ky tekst u dërgua nga  noozGeKartolina (2)

2019-11-14 17:02:34
Edhe niher dua ta përqafoj
Ti them se nuk kam ndryshu
Ti them se nuk e kam harru
Ti them se ende e du
Dhe më shumë e du
2019-05-20 09:33:45
Kthema zot, kthema kohën
Dua ta takoj, t'lutem zot
Edhe niher dua ta përqafoj

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Cricket:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet