Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cricket - Dashuria (Remix) (Feat. Numen)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Cka na mbet nga dashuri?
Vetem lot e fjal te kqija
Qe mi the dikur 2x
Dikush flet keq per mua
por ti hesht e nuk me thua
s'do ta fali kurre
qe nuk me tregon
kush po te mashtron
2x

Cka na mbet nga dashuri?
Vetem lot e fjal te kqija
Qe mi the dikur 2x
Dikush flet keq per mua
por ti hesht e nuk me thua
s'do ta fali kurre
qe nuk me tregon
kush po te mashtron


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Cricket
Featuring: Numen
Publikimi: 12/08/2020


Cricket - Dashuria (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria (Remix)".
3. Video është e këngës "Dashuria (Remix)", por nuk këndohet nga Cricket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Cricket:


Komente 0