Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Numen është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Drinche

Dj Xhino

Alessandro

Dj Manco

Dj Denny

Jens

Dion Dragusha

Dj Flame

Mario Gjini

Dj Meti

Tags: Numen


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet