Më mbaj mend (për 1 muaj)

Crossbones - You Fool Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You never thought I would break you
You never thought I’d do
But you still can’t forget me
And all the things we went through

Never thought I would miss you
Never thought I’d do
And I still can’t forget you
And all the things we went through

Once all alone
Can you hear my call?
Stand on your own but never
Teach me where I’ve come from
You fool

Never thought I would break you
Never thought I’d do
But you still can’t forget me
And all the things we went through

Once all alone
Can you hear my call?
Stand on your own but never
Teach me where I’ve come from
You fool, you fool
Crossbones
Publikimi: 21/04/2015


Crossbones - You Fool
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Fool".
3. Video është e këngës "You Fool", por nuk këndohet nga Crossbones.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Crossbones:


Komente 0