Më mbaj mend (për 1 muaj)

Crossbones - Rise Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Falling to pieces it’s a path
You know I can’t escape
And nobody misses
It’s a rule you know I cannot break

When I think it’s all over
It starts all over again
When I think it’s all over
It’s time to rise again

I’m taking my chances
Roaming the streets
A wild stab in the dark
And over the fences
A million of thoughts
And fresh blood in the heart

When I think it’s all over
It starts all over again
When I think it’s all over
It’s time to rise again
Rise again…this is far from over
Crossbones
Publikimi: 21/04/2015


Crossbones - Rise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rise".
3. Video është e këngës "Rise", por nuk këndohet nga Crossbones.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Crossbones:


Komente 0