Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Crunkboys

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Crunkboys është një grup artistësh. chaozi perndryshe quhet erkan shkollen e mesme e ka kryer ne shkollen medicinale tash eshte ne fakultet 20 vjet i lindur me 11 shtator, Da'lil perndryshe quhet liridon mson ne shkollen e mesme medicinale viti i 4 eshte 19 vjet me muzik kan filluar te merren qe ne femijeri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Raiders

Wan Gangsta

P.E.Z

Magma

Armial

Pozitiv Records

Fermatik


Tags: Crunkboys, Crunk Boys, Crunkboyz

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet