Më mbaj mend (për 1 muaj)


Crunkboys - Sjemi Njesoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sjemi Njesoj".
3. Video është e këngës "Sjemi Njesoj", por nuk këndohet nga Crunkboys.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Crunkboys - Sjemi Njesoj  (Feat. Jenny)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Jenny

20/10/2008

2008-10-20T19:39:17+00:00Intro:
Yeahh..Yeahh.. Guess who is back..The unstoppables.. Crunk BoyZ ... J J J Jenny Yeahh

JennY:

Baby boyme mua ishe vetem per loj
me mashtrove dhe me le
sjemi njesojnuk e di chka ndodhi po per ty skam nevoj mallkimi qofte neteve qe ishim ne bashk
qe e kaluam chdo chastme ishe obsesion e ke ti profesion.. mashtrues me pervoj
nuk te kerkoj me ler te qete i njejti ti ke mbet

Ref:
JennY:

Tash me eshte von per ne te dy
Sme mbeti gje tek ti
Mbaje vech si kujtim
mua dhe emrin tim..
E nese kot ti me kujton
sjam ai engjull qe te don
Skam nevoj as per meshire
e di qe do jem shume mire

ChaoZ:

Kur sjom me tykur sje me mukurxho nuk shkon kot ki mu munu kur jom para teje kur um sheh me tjeter kur tshoh me tjeter
so kurxho vech veper..
Andaj ti zemra jem kot po munohesh...Kadal.. un shkoi nalt e ti vech rrzohesh..Skandal..ktu kejt kur dridhen para mejecheshtu jom e ke dit tash vreje..

Da´LiL:

Nese menon per kthim un vech t´harova
E nese t´thash dichka mfal se gabova
Kejt cha bon e bon se mu mdon
Ti shkon me tjeter e menon che m´xhelozon
po joo une t;thom se e ki gabim
Menon che po hec po vech rrin nfillim
Se kur isha me ty ti e rrithse veten
e tash mo nuk jom ti se njeh tverteten

Chaoz:

Adrenalin kom jom fresh ne chdo rast
Ndryshe kejt prej meje kan kontrast
po e lom..kchyrem po ski cha me bo sjom me ty
Ka po shkoj ti mas meje po kot e kii..
E di che ki stil ..kejjt kkkejt perfect
I ki lekt lekt ..edhe intelekt
Edhe pa defect me plot respect
Po un jom tip i fsheht secret

Da´LiL:

Edhe pse spo thu une shum mir e di
e vetmja shpres cha ki osht me kon un me ty
Heyy..kuptom nuk e di per sdyti a mujna
Nuk o loj kio e me to tlujna
Naluu..meno mir e tana hajde fol me mu
nese don me fillu une sdu me mbaru
Cha po fol mosem jep mu comment
Nese don me dhon pergjigje vech jepe me ment!!!


Më Shumë Këngë Nga Crunkboys:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet