Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Crunkboys - Ajo N'club
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo N'club".
3. Video është e këngës "Ajo N'club", por nuk këndohet nga Crunkboys.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Crunkboys - Ajo N'club  (Feat. T.u)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/04/2011

2011-04-06T06:08:02+00:00refren:
Ty tves kush o ajo po duket shum hot sonte kush o ajo qe kur hyna nclub me sy ma bonte po shihet qe i pelqej amo emnin sja di thirem vi kur tdush dhe mar me pi

Chaoz :
ti e din kush vin apet bonu gati bonu ma nxeht nese thu qe jom shmek per mu livrite thoben (bothen) leht mos meno qe mes vet edhe nese ti svjen e e enn ti nxo shoqet kejt nren edhe ti metesh ve ve vet gjinja ja bojn kush o aj e e e ej kujt i vin dhipat ma sexy kney veq ti pom dokesh ma nice edhe pot pres ksajde mki qef tkom qef ma mir ska ku shkon ajde

refren:
Ty tves kush o ajo po duket shum hot sonte kush o ajo qe kur hyna nclub me sy ma bonte po shihet qe i pelqej amo emnin sja di thirem vi kur tdush dhe mar me pi

Da lil:
si baws ncul kur um sheh don me bo kishe sem njeh shoqen e ki pas me mu dje vet son ndryshe dje ndryshe ke ti don mu kon me mu ondren me bo realitet vet sot e kom diten haj e bojna en krevet amo kshyre veq cha u bo the roof is on fire sma ka mar mendja qe qishtu ka mu bo naja femnat me shtiklla tnalta reth um rin um vin vet sot po du me bo me ty kta tjerat mo din...

refren:
Ty tves kush o ajo po duket hot sonte kush o ajo qe kur hyna nclub me sy ma bonte po shihet qe i pelqej amo emnin sja di thirem vi kur dush dhe mar me pi

T.U.:
Jom i ri thirem Unik vi anej mos ik reperat tjer kur tem shohin skan cha bojn Oww shit choj durt nalt edhe kce me ket beat nese e man ringtone ntelefon ti ngon hit yeahh cha ki vesh sot gjithcka o ka mpelqen nuk ka lidhje a e din sakt ti emnin tem vet sot po du mu kon me ty me ma thy .. so problem a ki fraer se gjithcka sot ka me u kry..

refren:
Ty tves kush o ajo po duket hot sonte kush o ajo qe kur hyna nclub me sy ma bonte po shihet qe i pelqej amo emnin sja di thirem vi kur dush dhe mar me pi


Ky tekst u dërgua nga Driton Morina
Më Shumë Këngë Nga Crunkboys:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë