Curlies
Curlies

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Curlies është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Gjergj Kaçinari prezanton grupin e “kacurelsave”. “The curlies” është një grup i ri, i formuar në Maj 2014. Gjergji është vokalisti dhe kitaristi i grupit, Ina është në bass dhe Arlindi luan në bateri. Të pakët janë këngëtarët e rinj që preferojnë të këndojnë rrok, por “The Curlies” janë të bindur dhe ndjehen mirë me këtë rrymë muzikore. Në Nëntor 2014, Curlies marrin pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Nuk Ke". Në Shtator 2015, Curlies m...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0