A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cyanide

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  663
  • Origin:
  • Gjakove 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 34
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Cyanide is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Jetmir Hoxha a.k.a Cyanide, mbaroi shkollën fillore në Selman Rizë. Mbas luftës në Kosovë, shpresat për një te ardhme më të mir ishin teper të vogla. Në fund të vitit '99, J'H imigroj në SHBA (New York). Në të njejtin vit, filloi vitin e pare në shkollën e mesme "Christopher Columbus" në Bronx. Si shkoll e njohur për turbullina ndërmjet të huajve dhe imigrantëve Shqiptare, J'H gjithashtu e gjeti vetën në mes të problemeve të pa ndëprera. Në filli...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

T.B.A.

(Current label)

Orginallat

(Current member)

Alboholics

(Former member)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Maje (2016)

Unreleased Ep (2015)

Id Ego Superego (2015)

Idiokraci (2012)

Elementi I Surprizes (2009)

Ngjarje E Vertet (2006)


» Add A Song »

Idiokraci
Veç Edhe Nje Here
Kosove
Forcat Politike
Ushtarin Tem
Ne Distance

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Translations (1)


Related Artists:

Dren (D.o.G.)

Jeton

Kobra aka Helmusi

Bx-A

Liberian Selimi

Tiki

Rascom

Mr.Safet

Sela aka Boszman

Lil' Liri


Tags: Cyanide, Cyanide Aka Dr. Jet, Cynaide, Jetmir Hoxha

Cyanide in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019