A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cyanide Feat. Brezi Ri

Sevdali ➡ Sevdali

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Erduan. Ta


Sevdali

Cyanide
...
U qova sot pi ni do pidha tu fol per mu,
Fill masi ropt ti qiva, u ula ktu me shkru,
tha Cyanide pe shan kto, pe shan ata,
Cyanide ta han mamin, bone fole ti per to,
Nuk osht mir me honger mut per dikon qe ta din shpin,
Qa kari don me bo me thik, kur ta nxjerr dikush alltin,
Ta shti ngoj per do sene qe i ke thon ne kong,
Menova qe ke burri fort shurra pot shkon naper kam,
Pse ke shku Gjakov tu menu se munesh me me shah,
Qe han mut per mue e qe njeri gjall s'munet me te ra,
10 roje me veti ke dasht me shah ne bin,
Si ki pa dostat e mi kur tu kan gjujt ne shpin,
...


Sevdali

I woke up today i heard some pussies talking about me
When i f**ked your family, i sit to wrote
they said Cyanide offended him, Cyanide offended this Cyanide eats your mom if you talk about him
Is not good to talk shit for someone who knows your home
What you are gonna do with knife, when someone pull a gun
and now listen for some things you have said in your song
i thought you were strong man, you pee in pants,
Why you went to Gjakova you thought you can't offend me
you talk shit about me, and no one can't hit you
10 bodyguard you got, and you wanted to insult me
you didn't saw my friends when they hit you!

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019