Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cyanide - Na Jena Tba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Jena Tba".
3. Video është e këngës "Na Jena Tba", por nuk këndohet nga Cyanide.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Cyanide - Na Jena Tba Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

22/10/2010

2010-10-22T06:08:35+00:00Me kujtohet pi fillimi , qysh i hina kti drejtimi
tu mos i dit ato , far pasoja te kti krijimi,
se qysh njerzit e ndrroj menen , e nuk t'thirimma ne emen
se qajo qe dje sta rraske , sdi qysh veq sod e ki femen
e do qe kurr njet si kom pa , njo qe kurr skom nejt me to
mnal e ma permen ni ven , masanej m'pyt a e maj n'men
Ti qik mfal veq nuk kom lidhje , mdoket je ka fol palidhje
nuk di qa je ka thu, veq t'kisha njoft , s'tkisha harru
po une jom dr.Jet, edhe cyanide qai vet ,
tash qe jom me TBA , don me hi ne muhabet
okay mu kujtu , hajde futu n'kerr gutu
se nuk t'lo veq me ma tesh , se dhe un jom njeri i thjesht
sosht ka bohet fjal per pare , sepse fama sosht hajgare
po qysh ta thom qa menoj , bile sa ma ashiqare
fjalt qei thom ne kang , e shtin shumkon mi shtrengu dhamt
se se kafshoj guhen tem , veq ta kallxoj sa e kom
do nuk t'dojn e do t'urrejn , e do ngurrojn e nuk e shprejn,
perqata foli kaq kadal , se papakat si ti ta vrejn
qe na jemi TBA , me neve dosti jem nuk ka,
se ne dim edhe me knu po na dim edhe me vra ...

Chorus : Cyanide

Veq ni sen mos ta harrojn , se plumbat hala fluturojn
ja i shkatrrojm ata ja ata neve na shkatrrojn m
se na jemi TBA , me neve dosti jem nuk ka ,
se na dim edhe me knu , po na dim edhe me vra

Veq ni sen mos ta harrojn , se plumbat hala fluturojn
ja i shkatrrojm ata ja ata neve na shkatrrojn m
se na jemi TBA , me neve dosti jem nuk ka ,
se na dim edhe me knu , po na dim edhe me vra


Ky tekst u dërgua nga  qendresa
Më Shumë Këngë Nga Cyanide:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë