Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cyanide - Hajde Ktu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Ktu".
3. Video është e këngës "Hajde Ktu", por nuk këndohet nga Cyanide.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cyanide - Hajde Ktu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Komente

Asnjë Koment

17/09/2012

2012-09-16T23:30:27+00:00Ref. x1

Hajde ktu tkallxoj kush o i pari
Kush o mret e kush o veteran
Mos gabo me pru femnen knej pari
Ashiqare sonte osht ka ma han

Hala qetu me havera
Hala kerkush pa me prek
Hala femnat po vin vet hiq pa i njek
Hala spreki pun me dur
Hala gjepat i kom plot
Po hala jeta han mut
E perzihet sikur bosht
Hala njer i thjesht
Po Po me folin njerzt e huj
e paguna thjesht se dove texte po ju shkruj
Veq rri tu kesh se dove flaken po jau shuj
E ti rri tu ma tesh kerkuj kafen spo ja bluj
Vetem po rrin mrena Vetem din me shajt
Une si pema me rrema venin tu e majt
Se boj sene klasike e pak hinte per ne Club
Ton diten ne Prishtin ton naten shkoj ne Shkup
Ojj ti qikk cyanide osht i trent
Gjepat plot me pare ti se hargjon as ni cent
Gjepat plot me pare ti se hargjon as 1 cent .x2
Osht i trentt Osht i trentt

Ref. x2

Hajde ktu tkallxoj kush o i pari
Kush o mret e kush o veteran
Mos gabo me pru femnen knej pari
Ashiqare sonte osht ka ma han

Ej Ej Ej karin ma thej
Kom arrit qa kom dasht e kom dal pertej
Ti veq qe menon une e shprej
Ti veq qe denon une e vrej
Jom lodh te tabela me nejt me ni kom
Nmaje te dera migjes kom nejt me ni kom
Lshoni rrug e lshut tash rrug qijuni teton
Skom arsye tash e mas mu sha me kerkon
Vetem tu bo muzik karin e then
Skom nevoj hiq per clip
As pidh ne refren
Ngoni Jetmirin e mushuni men
Mu bo si Jetmiri hin prit ne ren
Se juve ju hupin binat mi bo hitet ski talet e sexy sheet-e
Kalojn mujt e kalojn vitet
I njejti sen prej juve pritet

ref x3

Hajde rrim se po me rrihet
Mos ta nin per kerkon
Ashiqare po shihet
Kush je ti e un kush jom

Ref .x4

Hajde ktu tkallxoj kush o i pari
Kush o mret e kush o veteran
Mos gabo me pru femnen knej pari
Ashiqare sonte osht ka ma han


Ky tekst u dërgua nga  albii
Më Shumë Këngë Nga Cyanide:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet