A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Cyanide - Sikur Dikur


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/10/2017

2017-10-30T00:23:16

E kallxoj ni gisht
Foli me dur
Nuk ma nin hiq.. hiq pa kultur!
Thojn veq edhe niher, bone o burr!
Sikur dikur, sikur dikur...

------------------

Une sen sdu me bo, un sdu me ni sen hiq pi teje
Veq du me qi pa marifet, qe qka o lezet, jom 32 e qi 1 e 20
Kur dal me to shikimet i shoh anash qe vijn xhelozin e do
Le dijen qe teorine, kujt po ja nin kush o ka prin?
Po du me cek qysh ondrra dek, tu kqyr qka thojn permen me hek
Po une s'heki koqet i preki, qaq demel i madh biten se njeki
E sum ha raki si nifar vakti, ti del pi men (menve) un dal pi takti
E don mu hek e nxjerri pi rrojes, hatri i lojes e han rakin gojes
Ta qi drejtsin e qa o fer, reperat e sotit secilin peder
Ju shkel Goldi me kerr tonve kur del neper parade flamurin ylber
Katuni ndit sotit that e ka oden, krejt burrat ne sherr tu e njek moden
Dojn me bo twerk tu kcy me shoten, majasil met tu e kru thoben..

hahahaha
get it? a po kupton? S'don me hup virgjinetin, e qihen n'thob
Jon flliq njerzia krejt!

------------------------------

E kallxoj ni gisht
Foli me dur
Nuk ma nin hiq.. hiq pa kultur!
Thojn veq edhe niher, bone o burr!
Sikur dikur, sikur dikur...


Lyrics submited by Jetmir
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019