Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

D.L.G Records

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
D.L.G Records është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

II Fratres

AlGlobos

North Side

O.R.G

Zineflw

Treshat

Anarkia 92

Eklips Family

Master D

Arm

Tags: D.L.G Records, D.L.G Records's, Dlg


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet