Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.M.K. - Une E Di (Feat. King Mirdita)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

D.M.K
....................
Ky esht 1 tingull qe ty ta dridh token man
Ky osht 1 grusht qe ty ta plas koken man
Ky osht 1 plum qe ty ta qan gjoksin man
Kto jon flal qe ti si kupton dot man
Ne kte jet dot kesh shum armiq man
Me shum shok edhe miq man
Shum njerz qe te pergojojn man
Shum njerz qe zdin te vlersojn man
Nejrz qe vin nga nje tjeter ..... man
Qe kan nje kuptim tjeter per jeten man
Ti skupton ata s'tkuptojn ty man
Nuk e gjen dot drejtsin me fshataret man
Me mir vetem se sa tjesh me turmen man
Kush njek turmen kupton vetem punen man
Asgje tjeter kerkon vetem gjumin man
Un qendroj gjithmon larg man
....................

King Mirdita
....................

Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


Renditja: Top 200
Publikimi: 19/09/2011


D.M.K. - Une E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une E Di".
3. Video është e këngës "Une E Di", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:


Komente 0