Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.o.G. - Hajde Krejt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Krejt".
3. Video është e këngës "Hajde Krejt", por nuk këndohet nga D.o.G..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.o.G. - Hajde Krejt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"The Album Nr.1"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00......................................................
Yoo hooo kush o qaj qaj
D.o.G babes frrakk frrakk
Kur jom clab clab kryjet nalt nalt
Prap pidhat mbin para komve rrap tap
Shkoj ulna nkauq tkuq se jom boss
Kom femna nanush secilen qosh
Boj stila babush kejt ma percjellin hapin
Kur eci


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Dren (D.o.G.):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet