Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.o.G. - Money Talk To Me (Feat. Chaoz & Crazy Eagle)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


hey hey hey hey hey hey hey hey

Ref Na jem Pedera si xhdo
Money talk to me Money talk to me
Money talk to me Money talk to me Money talk to me Money talk to me Money talk to me Money talk to me Money talk to me Money talk to me
ajo po mthot ju jeni pedera
na e respektojm se jan te verteta
na i nxhesim farmerkat per bithe
kerkush sen an hek
nese doni pare gays hajde de chihena ene ena

Money talk to me Money talk to me Money talk to me Money talk to me Money talk to me Money talk to me
Money talk to me Money talk to me Money talk to me Money talk to me
ajo po mthot ju jeni pedera semi-@live.com


Ky tekst u dërgua nga Soldier Bs Crew


Nuk kemi video për këtë këngë.


Dren (D.o.G.)
Featuring: Crazy Eagle & Chaoz
Publikimi: 21/07/2009


D.o.G. - Money Talk To Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Money Talk To Me".
3. Video është e këngës "Money Talk To Me", por nuk këndohet nga D.o.G..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dren (D.o.G.):


Komente 0