Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Zhur 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
BIOGRAFIA: D'one është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Eshte marr me rap, ka 2009taa , Kur qat Her e formoi Grupinn D.B.R Da BloODy RaPPers , (Reperat e Pergjakshem ) , Bashk me DiToO'N . Hitin e par e boni me DiToOn dhe iD'Xin , Hitin e 2t me DiToOn dhe BaD-Wolfinn ka me vazhduu me boo kongg...­­...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Azy

Renato Doko

Black-T

Dalle

Hustle5k

Besi G

The-Big

V-Ag

Young Fllash

Besmir Spahiu

Tags: D'one, D-One


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet