A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

D.U.D.A. - Intro (Loja Pam Pam)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Loja Pam Pam"


duda vjen ruh kur rep bjen se ka si granat per nje nat ta kall at barak karit qe po ma thu emrin tem dost mos kemi problem se qihet nan me qen se jom doble g per kan sni nes belagji un epres me kenaqesi o shqiptafrri mos ju han kari jeni mu vend parit jo si tjer qe rrejn endrojn vec dudes kurgjo su i bojn


Lyrics submited by Val;drin
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019