Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.U.D.A. - Diss Prishtinalive

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diss Prishtinalive".
3. Video është e këngës "Diss Prishtinalive", por nuk këndohet nga D.U.D.A..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.U.D.A. - Diss Prishtinalive  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  14

Komente

1 🔥

17/01/2013

2013-01-17T21:41:29+00:00Shum vet ma msun luften e shpejt e kuptova , shpejt ma heken tuten luftat nga kosova ,
Njoni ma msoj thiken , e tjetri alltin i msova tet kejt e vnova shamin
tu i pas ka 2 - 3 shpia mu shpi mu bo rruga , kejt mu um dilshin un me kerr tu bo kruka
me tesha shum tgjona tu jetu n`ort e vona
Shoqet kejt n`nivel , jarana me miliona , narkotizo trunin ,qytetin , katunin
tu e majt nfshetsi nqytet me shok kanunin , alltiat nkuk , kallashat n`kerr , qikjo o jeta rruges jo si ti o peder , musiken qe e kem bo gjithmon u kon bolid , per viktimat qe hupshin e paret me thes
Mikrofoni osht i jem , une e kapi sa`her t`du kur ta kapi mikrofonin tjert mujn me pushu

[PUSHIM]

Sha i kem bo do sene si keni pa nfilma , kur ki pun me neve st`nimon , Thaqi as Lima , as Nano , as Berisha kur ki pun me bisha shtine n`kry pergjithmon DOUBLE - G jon 1sha
U rrita naper rrug , tu luftu me bisha t`rruges , tum thon njerzt pse bre vlla po hin lluges , po lluga um pelqejke edhe shoqnis tem , gjithmon dikush psojke kur prishke ren , n`ket ven
kejt n`kontroll kejt veq po hajn me goj, mue jeni tu ma lodh une silli nket loj.
Po folin kur spo jom , kur po jom po ikin , po thojn fuk me neve turli histori shpikin
Ishalla Sbohet repi qysh bohet n`Prishtin , kom respekt per shokt atje ku njoni tjetrit ja shtin
para syve m`vin e ma rrehin shpinen , kishe na po bojna rep kishe pe kontrollojna Binen

Big-h ...) [OTR]

... On the roadz never come with bad results koz im alway spittin head like a car with a bad exhaust ... I just spit like bad manners My body neva takes shots its a bad camera


Ky tekst u dërgua nga Sniper .gg
Më Shumë Këngë Nga D.U.D.A.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet