Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Daï është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2011, Daï publikon albumin "Shpresat E 1 Shpirti". Më datë 12 Shkurt 2012, Daï publikon videoklipin "Newborn In Helvetia". Më datë 17 Shkurt 2012, Daï publikon videoklipin "Marrja E Shqipeve". Më datë 16 Shtator 2012, Daï publikon videoklipin "Ma Zone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Eki-Nox

Shto profile

zyrtareShpresat E 1 Shpirti (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bigg V

Xhema Aka Jemayli

Danny Boy

Kacho

Oran G

Gjyks

Ummet

Wllatki

Pitt

Lil Ami

Tags: Daï, Eki-Nox, Ekinox


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet