Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da Ghost - Bzzz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

yeah come on yeah check one

hip to the hop we don't stop is infinit is the hip to the hop we don't stop is infinit come on

ti sille ka te sillsh mu ski me mujt mem ik ma ki inati por prap tinspiron kjo lirik tjap un apet rap e smunesh me u ngi e ngon edhe neser ata shum mir e di...


Ky tekst u dërgua nga Labinoot-22Da Ghost
Publikimi: 10/02/2007


Da Ghost - Bzzz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bzzz".
3. Video është e këngës "Bzzz", por nuk këndohet nga Da Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Da Ghost:


Komente 0