Da Lee
Da Lee

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Da Lee është një grup artistësh i njohur. Në vitin 2010 estrades muzikore shqiptare i shtohet edhe nje Bend muzikor që u zhvllua shpejt e premton edhe më shumë. Hajdar Hajdari-DaLee (vokal), Korab Hajdari (batteri) Vigan Ajdari (bass) Adis Ismaili (sint) dhe Besfort Ajdari(Sax) janë djemtë që në 2010 themeluan grupin muzikor që do të shëndrohet në emblem të mbrëmjeve LIVE nëpër klubet më të mira. Unplugged-et e realizuara nga dy antarët e grupit, DaLee (vocal) dhe Adis Ismaili I cili një...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1