Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Da New Chain

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Da New Chain është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Shume veta jane ngaterruar pak me kete grup...Ata mendojne se ‘Da new chai’n dhe ‘Kurorat Fiks’ jane dy grupe te ndryshme, por e kane gabim! Eshte nje skuader thjesht sepse nuk shkonte te dilnin gjashte veta ne skene sebashku, jane ndare ne ndare ne 2 grupe. Pjesetaret jane: DOZA - TANI V - P.K per ‘DA NEW CHAIN’ si grup dhe ANDY V - AROGANTI - MC BLERO per ‘KURORAT FIKS’si grup. Gjithsesi e gjithe skuadra bashke eshte ‘Da New Chain’ dhe gjithcka...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Doza

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Master Bass

E'7

Shkupi Soldiers

Misterioz

Nolis Clicka

West Thugz

Rap Industry

ETB 57

Eki-Nox

Kabal Mafia

Tags: Da New Chain, Dnc, D.N.C


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet