Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da New Chain - Hash Hash Baby Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hash hash baby,hash hash baby,hash hash baby
It drives me crazy
Hash hash baby,hash hash baby,hash hash baby
Pi gjith qyteti.

Isha i vogel kur fillova pija kasht
çufo çufo o gjumash,pse po pin hashash? (me thosin)
Ne shkoll vonoja dhe librat nuk i lexoja
zhgaravisja banken edhe kohen e harxhoja
Degjoja muzik dhe s'ma djente per te ardhmen
qihet policia ne koncerte me gjith lagjen
era bar brenda ne club
era bar edhe ne park
era bar edhe ne dhomen
dhe ne plazh rreth e perqark
Ohh oh, asnjerit si pelqen qe un pi
te gjith me kritikojn por nuk dua tja di
Ohh oh, e di qe e kam gabim
por kam djegur aq qeliza sa tani s'ka kuptim
Po ta pres,Mister Ganja-man po e ndez
mundohem mos te pi (pi pi) mengjes-mengjes
prandaj zgjohem ne drek
para gjumit nje tek
para sex-it nje tek
po kur ngelem pa lek
fikem fare nuk me kap sinjali
kur kam temperatur un pi nje bar nuk pi çaj malli
Me grip kur jam s'me qeçon aspirina
por nje çingo e dredhur larg nga stresi dhe rutina (yeah)

Hash hash baby,hash hash baby,hash hash baby
It drives me crazy.
Hash hash baby,hash hash baby,hash hash baby
Pi gjith qyteti.
Hash hash baby,hash hash baby,hash hash baby
It drives me crazy
Hash hash baby,hash hash baby,hash hash baby
Pi gjith qyteti.

Mblidhem me çunat diku aty nga darka
marrim me vete bira,rizzla,çokolata
Pro evolution,leven e kapa
Hajd kush esht gati (gati gati)
Esht gjith skuadra
Dhe fillon loja, sa do te doja
Me nje tek dhe un ta shoqeroja
por e kam len, keshtu kam then
me kta qe rri mua tymi me ka zen
Bertasim goool! Kristiano djali
Bertasim goool! Kafsha vidali
(Gooool gooool goooooool)

Ishim 14 vjec me Xhonin çigaren e par kur drodha
qe atere u fiksova
e rregulisht fillova
ta pi me naçut neper stola
me letra super te holla
te gjith e din qe mbaj gjithmon pran nje koka-kola
Jam tip i urt sidomos
kur ka ne zon çibuk
me pelqen kur digjet boçja e but
dhe le tym te zi shkrup
Do thoja edhe nje batut
por e harrova dhe ate siç harrova te haja buk (sot)
Thuaj STOP
ne qoftese ty efekti ta jep me elektro-shok
esht me mir ta lesh o shok
se do djegesh trurin kot

Hahaha
Shaka po bej jepi pi qi ropt
(se)

Hash hash baby,hash hash baby,hash hash baby
It drives me crazy
Hash hash baby,hash hash baby,hash hash baby
Pi gjith qyteti.


Da New Chain - Hash Hash Baby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hash Hash Baby".
3. Video është e këngës "Hash Hash Baby", por nuk këndohet nga Da New Chain.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Da New Chain:


Komente 0