Dafina Dauti

Dafina Dauti Shumë Shpejt Sjellë Duetin Me Rapsione

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[03-11-2015]
Këngëtarja Dafina Dauti nuk është se është edhe shumë aktive këto kohëve të fundit por së shpejti ajo do të sjelli një projekt të ri në bashkpunim me talentin e ri RapSione.

"Ti po ma lyp" ishte kënga e fundit nga Dafina e zhanrit rnb, e ndërsa kënga e saj e re do të jetë po prap e këtij zhanri veçse pak më ndryshe.

Xhirimet e videoklipit kanë përfunduar dhe traileri i këngës është publikuar në youtube nga Xl ProVideolux, të cilët janë edhe produksioni i cili po realizon klipn.

Në klip Dafina shfaqet me një stil krejt më ndryshe dhe paska 'dangerous', e ndërsa edhe vetë tematika e këngës është e tillë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Dafina Dauti Shumë Shpejt Sjellë Duetin Me Rapsione


Komente 0