Dafina Dauti

Për Dafina Dautin “S’ka Rëndësi”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[07-05-2014]
Është njëra ndër këngëtaret më seksi të skenës sonë. Bëhet fjalë për këngëtaren Dafina Dauti e cila rrëmbeu zemrën e publikut me këngën "Kaçurrelja", për të vazhduar më tej edhe me shumë këngë tjera të cilat korrën suksesin e vet.

E ndonëse në prag të sezonit veror, këngëtarja në një bisedë për gazetën Tribuna ka treguar se i është përveshur punës që në treg të vijë me risi. Ajo ka theksuar se është duke punuar në një këngë e cila do të vijë në bashkëpunim me grupin Baboo Darbabuka.

“Jam në përgatitje të një këngë të re. Këtë këngë jam duke e punuar me grupin ‘Baboo Darabuka’ dhe po del vërtetë një punë e mirë. Shpresoj që edhe publiku ta pëlqejë kur të lansohet”, ka thënë këngëtarja, ndërsa ka shpalosur më shumë për projektin e saj. ‘Kënga titullohet "S’ka rëndësi". Dhe po mendoj që të publikohet kah fundi i këtij muaji”, ka thënë Dauti më tej.
 (Arbnora Xani)

Për Dafina Dautin “S’ka Rëndësi”

  Dafina Dauti - S’ka Rëndësi (Feat.Baboo Darabuka) [Teksti dhe Klipi]

Komente 1