Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Dauti - Digju Kallu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref. 2x:
Digju kallu
Zemra ime
Ai shkoj na kane mbetur
Veq kujtime

2x:
Cdo dite me shume
Ti me mungon
Kjo zemer vetem ty
Te don
Ne dore t'kam pas
Nuk e kam dite
Qe pa ty s'mundem
O shpirt

Ref.
Digju kallu
Zemra ime
Ai shkoj na kane mbetur
Veq kujtime

1x:
Cdo me shume
Ty po te ndjej
Mungesen tende
Cdo dite e vrej
Asnihere s'te harroj
Dhe pse jeta ne
Na largoj

1x:
Cdo dite me shume
Ti me mungon
Kjo zemer vetem ty
Te don
Ne dore t'kam pas
Nuk e kam dite
Qe pa ty s'mundem
O shpirt

Ref. 2x:
Digju kallu
Zemra ime
Ai shkoj na kane mbetur
Veq kujtime


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19Dafina Dauti
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/08/2016


Dafina Dauti - Digju Kallu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digju Kallu".
3. Video është e këngës "Digju Kallu", por nuk këndohet nga Dafina Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dafina Dauti:


Komente 0