Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Kastrati (Gjakove)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
 • Emri i Vërtetë:
 • Dafina Kastrati
 • Vendlindja:
 • Gjakove 
 • Mosha:
 • 36 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Dafina Kastrati (Gjakove) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Jam Dafina Kastrati nga Gjakova dhe shkollen fillore e ato te mesmen e kam mbaruar ne qytetin tim te dashur ne Gjakove. Me akivitete muzikore kam fillue qe nga mosha 7 vjeqare jam inkuadrur ne ansamblin e qytetit me keng e valle SHQIPONJA DUKAGJINIT. Aty kemi mar pjes ne shum festivale dhe shum her jemi kthyer me vende te para. Qe ateher nuk ju kam larguar per as nji moment kenges,tani kendoj ne dasma dhe ahengje. Kam qen e martuar dhe tani jam e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Pireva

Rifadije Grajqevci

Blerina Dibra

Albana Mesuli

Njomza Kallaba

Blinera Krasniqi

Syzana Jashanica

Fjolla Krasniqi

Monika Salihu

Elida Kryeziu

Tags: Dafina Kastrati, Gjakove


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet