Dafina Sadiku
Dafina Sadiku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Dafina Sadiku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 6 Gusht 2021, Dafina Sadiku publikon videoklipin "Tym E Flakë". Më datë 10 Shtator 2021, Dafina Sadiku publikon videoklipin "Pres". Muzika e këngës u punua nga Labinot Mezini, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Labinot Mezini. Më datë 21 Janar 2022, Dafina Sadiku publikon videoklipin "Dashni". Më datë 14 Shkurt 2022, Dafina Sadiku publikon videoklipin "Po E Du". Më datë 20 Maj 2022, Dafina Sadi...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0