Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  4500
 • Vendlindja:
 • Varberg 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dafina Zeqiri është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, dance dhe R&B. Talenti i Dafines u zbulua që në fëmijëri. Në moshën 10-vjeçare, mori pjesë në një festival për fëmijë në Suedi me një këngë në anglisht, të cilën e kishte shkruajtur vetë. Në moshën 16-vjeçare u kthye në Kosovë me pak fjalë dhe pa bujë, por i dhuroi dëgjuesëve hite pas hitesh. Ajo u bë pjesë e TOP listave të televizioneve dhe radiove lokale dhe në shume raste edhe i kryesonte ato. Me zërin e këndshëm, sharmin dhe paraqitjen mjaft atraktive skeni...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-E dashura e

Ledri Vulës

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Komente

1313 🔥King Ep (2017)

Just Me (2011)

Knockdown (2008)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (74)

13
24
27
21
13
18
12
25
11
17
16
24
17
31
13
6
13
15
15
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Dhurata Ahmetaj

Rona Nishliu

Adelina Emini

Zanfina

Adelina Berisha

Afërdita Dreshaj

Nora Istrefi

Orinda Huta

Elsa Lila

Eranda Libohova

Tags: Dafina Zeqiri, Duffy, Duffy'e, Duffy'e, Dafi, Duffyy, Duffye, Daffi, Daffy, Dafina Yeqiri, Dafinazeqiri, Dafina Ziqiri, Moneyz


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet